КОМПРЕСОРНЕ ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ ВІД ВИРОБНИКА. ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
UA | RU

Поршневий блок Remeza/AirCast LВ30

Поршневий блок Remeza/AirCast LВ30
Відео: Поршневий блок Remeza/AirCast LВ30
В наявності!
Ціна: 4500 грн з ПДВ
  • Опис
  • Відео
  • Відгуки

1. ПАМ'ЯТКА ПО ПЕРШОМУ ЗАПУСКУ

2. ІНСТРУКЦІЯ СБ4 C-100 LB30

3. ІНСТРУКЦІЯ СБ4 C-100 LB30А

4. ІНСТРУКЦІЯ СБ4 C-100 LB30АВ

5. ІНСТРУКЦІЯ СБ4 C-100 LB30В

Блок поршневий Remeza AirCast з чавуну. Виробник Lacme - Франція

Блок поршневий LВ30 - одноступінчатий, одноциліндровий, з повітряним охолодженням призначений для вироблення стиснутого повітря. Змащення тертьових поверхонь деталей блоку поршневого здійснюється розбризкуванням масла. Заливка масла в картер проводиться через отвір в картері блоку поршневого, слив масла - через отвір у підстави картера, закритий пробкою.


• одноступінчатий
• Кількість циліндрів: 2
• Кількість ступенів: 1
• 2 поршня діаметром по 65 мм
• ремінний привід А1180
• Продуктивність на вході, л / хв: 420
• Продуктивність на виході, л / хв: 360
• Максимальний тиск на виході, атм: 10
• рекомендований електричний мотор при монтажі 2,2 - 3.0 кВт
• Габарити: 390х290х330 мм;
• Вага: 24 кг.

Запчастини для поршневого блоку Remeza / AirCast LВ30
Позиція в деталировке Код Найменування Застосування
1 21111009 Картер LB30-2 1
2 21169001 Пробка слива масла ZG1 / 4 "LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 1
3 11141001 Шпилька M8-35 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 8
4 21113003 Кришка підшипника LB-30-2 1
5 21161004 Сальник AS, 24x47x8 LB-30-2, LB-40-3 1
6 21152001 Прокладка кришки підшипника LB-30-2, LB-40-3 1
7 11131004 Гвинт H M8-25,8.8 LB-30-2 4
8 11123003 Пружинна шайба W8 LB-30-2 20
9 21131003 Колінвал LB-30-2 1
10 21134001 Підшипник 6205Z LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 1
11 21132021 Шатун D14,5-D30-108 LB-30-2, LB-40-3 2
12 21141003 Поршень D65, LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
13 21143002 Палець поршня D14.5-57.5, LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
14 21144002 Стопорное кільце 14.7x1 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 4
15 21145003 Комплект поршневих кілець D65 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
16 21134002 Підшипник 6304 LB-30-2 1
17 21155001 Прокладка кришки підшипника LB-30-2 1
18 21112003 Кришка підшипника, 4мм, LB-30-2 1
19 11131001 Гвинт H M6-20 LB-30-2 3
20 11123002 Пружинна шайба W6 LB-30-2 3
21 21153001 Прокладка циліндра нижня D65 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
22 21121004 Циліндр D65, M8 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
23 11111002 Гайка H M8, 8 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 8
24 21123003 Головка циліндра D65, M8, LB-30-2, LB-40-2 2
25 21154001 Прокладка головки циліндра D65, M8, LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
26 21124013 Клапанна плита в комплекті D65, M8 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
27 11132006 Гвинт C HC M8-50,8.8 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 8
28 21151002 Прокладка циліндра верхня D65, M8 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
29 21173001 Косинець ZG3 / 4 "-G3 / 4" 90 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 1
30 21174001 Трійник ZG1 / 2 "-2x3 / 4" UNF, 110 ° LB-30-2 1
31 21171002 Повітропровід в зборі D12x228 LB-30-2 1
32 21212002 Шків D266.7, A1, LH-20-3, LB-30-2 1
33 11121011 Шайба D8-D38-5 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 1
34 11124001 Пружинна шайба W8 ліва LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 1
35 11131005 Гвинт H M8-40, 10.9, лівий LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 1
36 21175002 Повітряний фільтр LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2
37 11132004 Гвинт C HC M8-30,6.8 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 4
38 11122001 Шайба D8, мідна LB-30-2 4
39 21166003 Сапун G1 / 8 "LB-30-2 1
40 21164004 Маслоуказатель LB-30-2 1
41 21167002 Пробка затоки масла M16x3, LB-30-2, LB-40-3 1
42 11113001 Вихідна гайка 3 / 4-16UNF / 27-D14.5-I = 17 LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 1

21126006 Прокладка алюмінієва, LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2

21175008 Патрон фільтра повітряного LH-20-3, LB-30-2, LB-40-3 2

21125017 Пластина клапана LB-30-2, LB-40-3


Залиште Ваш відгук:




Інформація про доставку

Самовивіз: 1-2 дня з 8-30 до 17-00 години.

По Києву: 2-3 дня з 9-00 до 16-00 години.

По Україні: за тарифами: Нова Пошта, Делівері, САТ, Ін-тайм. Відправка 1-2 дня.


Способи оплати

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Онлайн оплата через Приват24


Захист покупки

Офіційна гарантія від ЗАТ "РЕМЕЗА"

 

 

===УВАГА===


У замовленні, який будете залишати тут або на нашій е-пошті, уточнюйте Ваші реквізити і повне найменування бажаного компресора, або при замовленні запчастин - тип Вашого компресора (поршневий або гвинтовий), модель і рік випуску цілком (написана на сірому шильдику на ресивері у поршневих або на лівому боці корпусу у гвинтових компресорів) і список необхідних запчастин або витратних матеріалів.


Тоді ми в найкоротші терміни відправимо рахунок, підберемо всі необхідні Вам запчастини і після оплати відправимо будь-яким доступним способом.
Так Ви заощадите свій час і швидше отримаєте Ваше замовлення.

Дякуємо, що користуєтеся послугами компанії Летісс Компресор Україна - офіційним представником Білоруського заводу Remeza в Україні.

 

===УВАГА===

Вас також можуть зацікавити такі товари:

Поршневий блок Remeza/AirCast LВ40
Ціна: 6500 грн з ПДВ
Поршневий блок Remeza/AirCast LВ50
Ціна: 7000 грн з ПДВ
Поршневий блок Remeza/AirCast LВ75
Ціна: 9000 грн з ПДВ
Поршневий блок Remeza/AirCast LT100
Ціна: 19000 грн з ПДВ