КОМПРЕСОРНЕ ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ ВІД ВИРОБНИКА. ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
UA | RU
Меню

Інформація про доставку

Інформація про доставку
В наявності!
  • Опис
  • Відгуки

Інформація про доставку

  • Самовивіз: 1-2 дня з 8-30 до 17-00 години. Склади знаходяться за адресою: м.Біла Церква (Київська обл.), Вул. Товарна 25 (в'їзд з боку магазину феєрверків "Бембі")
  • По Києву: 2-3 дня з 9-00 до 16-00 години.
  • По Україні: за тарифами: Нова Пошта, Делівері, САТ. Відправка 1-2 дня.


Способи оплати

  • Безготівковий розрахунок з ПДВ.
  • Онлайн оплата через Приват24.

У будь-якому випадку: після формування замовлення ви отримуєте рахунок на оплату товарів / послуг, оплачуєте його зручним для Вас способом, тільки після того як кошти надійдуть до нас на рахунок ми зробимо відвантаження.

Захист покупки

Офіційна гарантія від ЗАТ "РЕМЕЗА"


ЛЕТІСС Компресори Україна - офіційний постачальник продукції ЗАТ REMEZA в Україні

=== УВАГА ===

У замовленні, який будете залишати тут або на нашій е-пошті, уточнюйте Ваші реквізити і повне найменування бажаного компресора, або при замовленні запчастин - тип Вашого компресора (поршневий або гвинтовий), модель цілком (написана на бляшаному шильдику на ресівері у поршневих, або на лівому боці коробки у гвинтових компресорів) і список необхідних запчастин або витратних матеріалів.

Тоді ми в найкоротші терміни відправимо рахунок, підберемо всі необхідні Вам запчастини і після оплати відправимо замовлення будь-яким доступним способом. Так Ви заощадите свій час і швидше отримаєте Ваше замовлення.

Дякуємо, що користуєтеся послугами компанії Летісс Компресор Україна - офіційного представника Білоруського заводу Remeza в Україні.

=== УВАГА ===


Залиште Ваш відгук:
Інформація про доставку

Самовивіз: 1-2 дня з 8-30 до 17-00 години.

По Києву: 2-3 дня з 9-00 до 16-00 години.

По Україні: за тарифами: Нова Пошта, Делівері, САТ. Відправка 1-2 дня.


Способи оплати

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Онлайн оплата через Приват24


Захист покупки

Офіційна гарантія від ЗАТ "РЕМЕЗА"

"ЛЕТІСС Компресори Україна" - офіційний постачальник продукції ЗАТ "REMEZA" в Україні

 

===УВАГА===


У замовленні, який будете залишати тут або на нашій е-пошті, уточнюйте Ваші реквізити і повне найменування бажаного компресора, або при замовленні запчастин - тип Вашого компресора (поршневий або гвинтовий), модель і рік випуску цілком (написана на сірому шильдику на ресивері у поршневих або на лівому боці корпусу у гвинтових компресорів) і список необхідних запчастин або витратних матеріалів.


Тоді ми в найкоротші терміни відправимо рахунок, підберемо всі необхідні Вам запчастини і після оплати відправимо будь-яким доступним способом.
Так Ви заощадите свій час і швидше отримаєте Ваше замовлення.

Дякуємо, що користуєтеся послугами компанії Летісс Компресор Україна - офіційним представником Білоруського заводу Remeza в Україні.

* Комплектація товару може відрізнятися від зображеної на сайті чи в рекламі. Перед замовленням уточнюйте актуальну комплектацію у наших Менеджерів.

===УВАГА===