КОМПРЕСОРНЕ ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ ВІД ВИРОБНИКА. ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
UA | RU
Меню

ЯК ОБРАТИ ПОВІТРЯНИЙ КОМПРЕСОР?

ЯК ОБРАТИ ПОВІТРЯНИЙ КОМПРЕСОР?
Відео: ЯК ОБРАТИ ПОВІТРЯНИЙ КОМПРЕСОР?
В наявності!
  • Опис
  • Відео
  • Відгуки

ЯК ОБРАТИ ПОВІТРЯНИЙ КОМПРЕССОР ТМ REMEZA: ВИДИ, ПРИСТРІЙ І ПРИНЦИП РОБОТИ


Повітря має таку фізичну властивість, як стиснення. Саме завдяки йому ми можемо стискати повітря в металевий балон (ресивер), а потім використовувати повітряний тиск для різного роду робочих завдань. Весь цей процес протікає досить просто завдяки повітряному компресору.
Даний інструмент можна використовувати в таких сферах як: медицина, столярні цехи, робочі площадки, СТО і ще на багатьох інших об'єктах.

Основне призначення компресорів - це:
- підключення пневматичних інструментів, особливо на великих промислових і будівельних об'єктах, а також СТО та в медичній сфері, де необхідна довговічність, простота інструменту і чистота його роботи;
- малярні роботи фарбами, лаками та різного роду сумішами, а також для піскоструя;
- продування, усунення різних засмічень шляхом подачі повітря, очищення робочих місць, особливо необхідна в виробництвах, де використовуються різного роду верстати;
- побутова сфера застосування, де ви можете, завдяки компресору, робити все потрохи.

Принцип роботи компресора

Принцип роботи повітряного компресора схожий на насос. Однак, повітря він не перекачує з точки А в точку Б, а стискає його в спеціальному металевому, високоміцному ресивері. Стиснення відбувається завдяки або поршневій системі, або гвинтовій.
Так як в компресорі одна з головних характеристик це тиск, який вимірюється таким приладом як манометр, - він завжди входить в комплект поставки. Демонструючи величину тиску в ресивері, манометр дає можливість контролювати залишки повітря. Однак не варто плутати його з тиском на виході, воно регулюється окремо.
За ступінь стиснення також відповідає блок автоматики, адже коли в балоні знижується тиск, він включає компресор для закачування необхідного обсягу повітря і продовження роботи. Стиснене повітря спрямовується до пневматичних інструментів або інших технічних пристроів, підключеним до компресора, через швидкороз'ємні перехідники (коннектори). Або також можуть використовуватися міцні з'єднання. Ця вся система благополучно працює завдяки встановленому електричному двигуну. Його потужність, розміри і фазність будуть залежати від конкретної моделі компресора. На нашому сайті Ви завжди можете дізнатися, якої потужності двигун стоїть на тій чи іншій моделі компресора, а також уточнюємо рекомендований виробником ток для коректної роботи системи.
Для того, щоб ефективно виконувати різноманітні завдання використовуються різні типи компресорів. Щоб зробити правильний вибір, потрібно визначитися з деякими моментами. Якої потужності вибрати компресор Remeza для того чи іншого завдання, якого типу, які шланги / ремені / фільтри до нього необхідно придбати? Сьогодні це одні з найбільш поширених питань що направлені до фахівців нашої компанії. Давайте розберемо основні критерії, за якими вам необхідно виконати вибір компресора.

 

Типи компресорів

Широко застосовуваних типів компресорів є два - поршневі компресори і гвинтові.
У поршневих компресорів повітря стискає поршневий блок. Поршні розташовані в циліндрі, переміщаючись всередині нього вертикально. Циліндр має впускний (на вході) і випускний (на виході) клапани. Через корпус впускного (всмоктувального) клапана відбувається всмоктування повітря, а через випускний (нагнітальний) - повітря виходить вже під тиском. Такий тип компресорів практичний, зручний, дуже популярний серед покупців завдяки невисокій ціні.
Однак, вибираючи їх варто зазначити, що час роботи поршневого блоку у них обмежений. І якщо не дотримуватися банаьних правил експлуатації, техніка просто виходить з ладу. Цей тип компресорів володіє високими технічними параметрами, широко використовується як в побуті, так і на невеликих виробництвах, зважаючи на своє відмінне співвідношення ціни і технічних можливостей. Також при установці в приміщенні не можна забувати про те, що ставити компресор впритул до стін не можна, так як це сприяє перегріву поршневого блоку, що, як наслідок, знижує його довговічність.
Обираючи поршневий компресор, необхідно враховувати ще один важливий його показник - оливову систему. Оливова система - де поршень рухається в циліндрі, наповненому маслом. Це є обов'язковим для деталей, що труться, так як знижує силу тертя і значно подовжує термін служби механізмів. В разі не дотримання своєчасної заміни масла, використання іншїої крім рекомендованої виробником оливи, або неправильного догляду, термін гарантії анулюється виробником.
Одним з недоліків виступає те, що мікрочастинки масла потрапляють в стиснесе повітря. Це неприпустимо для деяких сфер діяльності (фарбування, стоматологія, кондитерське виробництво і т.д.), тому обов'язкова установка системи фільтрів. Хоч це і підвищує вартість устаткування, але є необхідністю в перерахованих сферах, де цей компресор може застосовуватися. Також крім оливи, ці фільтри вловлюють частинки вологи. Тому ми наголошуємо на необхідності завжди стежити за рівнем

оливи в картері. Ці рекомендації ви завжди знайдете в інструкції по експлуатації всіх поршневих компресорів.

Гвинтові компресори влаштовані дещо інакше. Гвинти рухаються не вниз-вгору, як поршні, а обертаються, створюючи величезну нагнітальну силу. Система руху повітря в наших гвинтових компресорах - осьова, де повітря рухається і стискається вздовж умовної осі обертання. У гвинтових агрегатів набагато вище ККД, збільшений ресурс, а їх конструкція дозволяє працювати безперервно тривалий час. Даний тип обладнання актуальний в основному для підприємств, в побутовій сфері використовуються рідко, оскільки ціна на них занадто висока для пересічного покупця.
Є певний відсоток швидкого зносу деталей в разі, якщо буде порушений рекомендований виробником режим роботи. У гвинтових компресорів ефективність роботи і технічні характеристики набагато краще, ніж у поршневих. Нагнітання повітря відбувається за допомогою двох обертових роторів. Звідси їх друга назва - ротаційні.

Тип передачі
Дуже важливим показником, від якого залежить тривалість роботи пристрою, його термін служби, а також потужність і продуктивність, є тип приводу. Тобто, те, яким способом мотор передає свій обертальний рух на систему нагнітання повітря.
Таких способів два:
- Прямий;
- Ремінний.
Їх назви говорять самі за себе. Прямий привід (коаксіальний) - проста передача крутного моменту електродвигуна, яка використовується тільки в гвинтових компресорах, представлених у нас на сайті. Тут діє шатунний механізм, безпосередньо, без передавальних елементів (шестерень або маховиків).
В результаті отримуємо обладнання, яке відмінно тримає навантаження, не дає системі перегрітися, оскільки температура регулюється обдувом. Та ще й володіє високим коефіцієнтом передачі і працює без зайвого шуму і досить плавно.
Ремінний привід класично виконаний у вигляді двох робочих коліс (провідного і веденого) і пасової передачі між ними. Закритий захисним кожухом, який перешкоджає попаданню сторонніх предметів, які, в свою чергу можуть створити зайву вібрацію і зіпсувати механізм. Ремінна передача використовується, як в поршневий техніці, так і в пристроях гвинтового типу. Його головний елемент маховик (провідне колесо) виконує кілька динамічних ролей. Це передача обертального моменту, охолодження механізму потоком повітря (у поршневих компресорів), а також регулювання частоти руху поршневої головки або гвинтової пари відповідно. При перевантаженні ремінь «приймає удар на себе» і рветься, оберігаючи двигун від поломки. Замінити його нескладно.

 

Побутовий, напівпрофесійний або професійний клас?
Як бачимо, компресорні пристрої мають різну конструкцію, систему, що дозволяє стискати повітря, а також спосіб передачі обертального моменту. Виходячи з цих особливостей, деякі з них є ідеальними для застосування в побуті, а інші використовують у виробничій сфері.
Тобто, ми отримуємо три класи компресорів:
- Побутові;
- Напівпрофесійні;
- Професійні.
Робочі показники їх різні, особливо це стосується трьох основних технічних параметрів:
- Витрата повітря. Мабуть, це один з найважливіших параметрів у всіх компресорів. Він безпосередньо залежить від потужності електричного двигуна і конструкції поршневої або гвинтової системи. Від цих значень розміри і вага агрегату будуть змінюватися. Будьте уважні і завжди звертайте увагу на вказівки параметра «витрата повітря», адже в основному вказується значення обсягу повітря на вході в компресор, без урахування похибки на виході. Наприклад, у побутових цей показник в межах від 400 до 700 літрів атмосферного повітря в хвилину. Значить на виході у вас буде виходити від 300 до 600 л / хв стиснутого повітря. Такої продуктивності цілком вистачає, щоб працювати з побутовим пневматичним інструментом, а в гаражі ви можете спокійно займатися підкачкою шин, підфарбовування деталей і іншими дрібними завданнями. А ось у професійних апаратів цей показник набагато вищий. Вибирати його потрібно, орієнтуючись на потужність як пневматичного інструменту, так і технічних параметрів пристроїв, з якими буде працювати компресор. Якщо цільове обладнання вимагає 800 літрів повітря, то швидкість потоку повітря на виході повинна мати значення не менше + 20-30%, тобто, компресор з продуктивністю повітря 1000 літрів на хвилину на вході цілком може підійти під цей запит.
Однак ми завжди рекомендуємо перед прийняттям остаточного рішення про покупку проконсультуватися з нашими фахівцями. Ми завжди допоможемо Вам підібрати саме такий компресор, який ідеально впишеться у Ваші запити і потреби.
- Тиск. Вимірюється в основному в Барах чи мПа (мегапаскалях). У нас представлені компресори з максимальним тиском від 8 до 15 бар. Більшість поршневих компресорів мають максимальний тиск 10 бар. Воно найбільш затребуване, добре підходить і для будинку, і для невеликого бізнесу. Там, де тиск в компресорах перевищує позначку 10 бар - це суто спеціалізоване обладнання, розраховане на конкретні завдання. Гвинтові компресори мають в основному 3 показника максимального тиску: 8, 10 і 15 бар.

- Обсяг накопичувального ресивера. Для моделей, представлених у нас на сайті, які використовуються в побуті, цей показник може бути від 100 до 200 літрів. Це відповідний діапазон обсягу ресивера, якого вистачає і для домашніх робіт, і для станції техобслуговування. На підприємства купують станції з обсягами ресиверів 200, 270 і 500 літрів. А габарити таких компресорів значні і зазвичай під них йде спеціально відведене місце - компресорна кімната
Ще потрібно відзначити, що установка компресора може бути стаціонарної (нерухомою) або ж мобільного, на колесах для транспортування. Всі побутові відносяться до типу пересувних, а професійний може бути встановлений і стаціонарно. Також побутову і професійну техніку відрізняє ступінь стиснення. Побутові - одноступінчасті, вкрай рідко у них можлива двоступенева система стиснення. А профі-клас може бути двох-, трьох- і багатоступеневим, що залежить від кількості компресорних головок. На нашому сайті ви завжди зможете побачити, скільки ступенів стиснення проходить повітря в тому чи іншому представленому компресорі. Поршневі професійні прилади можуть бути дво- і трициліндровими, що підвищує показник тиску і час роботи. А побутовий клас завжди одно- чи двоциліндровий, йому потрібен щадний режим з перервами в роботі.
Отже, побутовий компресор - це дешевий і хороший варіант для нескладних домашніх робіт. Професійний апарат дорогий, але володіє необхідною потужністю і продуктивністю. Напівпрофесійний можна використовувати в різних сферах діяльності, якщо його параметри вам підходять.

 

Призначення компресорів. Їх сфери застосування
У побуті компресор використовується найчастіше в гаражі. Їм накачують шини, фарбують деякі деталі машин, але не тільки. Багато користувачів докуповують пневмоінструменти для домашніх робіт. Це і фарбопульти, і дрилі, і шуруповерти, і шлифмашинки, і степлери. Вони зручні тим, що економічні і по потужності нічим не поступаються електричним аналогам, тільки набагато практичніше. Але і тут вам теж необхідно використовувати масло, адже пневмоінструмент без нього не працює. І коли виникне питання як вибрати компресор для гаража, ви вже будете розуміти, що можна взяти поршневий компресор, в якому принцип дії досить простий.
На СТО або в майстерні по ремонту автомобілів компресор - незаменимий інструмент. В основному тут використовують поршневі компресори з трифазним електродвигуном, з великим, об'ємним ресивером (не менше 270 літрів) і тиском 10 бар. Такі станції прекрасно впораються з будь-фарбувальною роботою, а також легко зможуть підтримувати кілька пневмоинструментів одночасно. Але не забувайте, що все впирається у правильний прорахунок необхідного стиснутого повітря в хвилину.
Області застосування компресора як джерела подачі стиснутого повітря до пневматичних інструментів не менш різноманітні. Сюди включені будівельні об'єкти, обладнання на нафтохімічних підприємствах (здебільшого тут застосовуються гвинтові моделі). Оснащується гвинтовими компресорами і харчова галузь, зокрема кондитерська область. На машинобудівних заводах і металургійних виробництвах застосовують найпотужніші гвинтові нагнітачі.
Останнім часом популярною стає послуга аерографії - нанесення яскравого і стильного малюнка на автомобіль. Перед тим, як вибрати компресор для аерографії, переконайтеся, що маєте всі необхідні фільтри-масловіддільники, щоб у фарбу, бува, не потрапили краплі оливи і не зіпсували малюнок. Аерограф, як правило, споживає до 100 літрів повітря на хвилину, так що моделі(з представлених на сайті) з витратою повітря на виході в районі 360 літрів цілком підійдуть.

Якщо у вас виникли питання після прочитання статті - телефонуйте нам. Ми з радістю на них відповімо.

 


Залиште Ваш відгук:
Інформація про доставку

Самовивіз: 1-2 дня з 8-30 до 17-00 години.

По Києву: 2-3 дня з 9-00 до 16-00 години.

По Україні: за тарифами: Нова Пошта, Делівері, САТ. Відправка 1-2 дня.


Способи оплати

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Онлайн оплата через Приват24


Захист покупки

Офіційна гарантія від ЗАТ "РЕМЕЗА"

"ЛЕТІСС Компресори Україна" - офіційний постачальник продукції ЗАТ "REMEZA" в Україні

 

===УВАГА===


У замовленні, який будете залишати тут або на нашій е-пошті, уточнюйте Ваші реквізити і повне найменування бажаного компресора, або при замовленні запчастин - тип Вашого компресора (поршневий або гвинтовий), модель і рік випуску цілком (написана на сірому шильдику на ресивері у поршневих або на лівому боці корпусу у гвинтових компресорів) і список необхідних запчастин або витратних матеріалів.


Тоді ми в найкоротші терміни відправимо рахунок, підберемо всі необхідні Вам запчастини і після оплати відправимо будь-яким доступним способом.
Так Ви заощадите свій час і швидше отримаєте Ваше замовлення.

Дякуємо, що користуєтеся послугами компанії Летісс Компресор Україна - офіційним представником Білоруського заводу Remeza в Україні.

* Комплектація товару може відрізнятися від зображеної на сайті чи в рекламі. Перед замовленням уточнюйте актуальну комплектацію у наших Менеджерів.

===УВАГА===