КОМПРЕСОРНЕ ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ ВІД ВИРОБНИКА. ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
UA | RU
Меню

Контакти

"ЛЕТІСС Компресори Україна" - офіційний постачальник продукції ЗАТ "REMEZA" в Україні

 

ТОВ "ЛЕТІСС КОМПРЕССОР УКРАЇНА"

Адреса:
ТОВ "Летісс Компресор Україна", Україна, 09112, м Біла Церква, вул. Товарна, 25

Адреса для поштової кореспонденції:
ТОВ "Летісс Компресор Україна", Україна, 09117, Київська область, м.Біла Церква, а/с 523

Viber/Тел.: +38(067) 239-85-52, +38(067) 239-85-53, +38(067) 500-47-66

e-mail: remeza.letiss@gmail.com

Карта

 

Фірма "Летісс Компресори Україна" була заснована в 1995 році. Основною метою компанії є поставка на ринок України високоякісної і доступної за ціною компресорного устаткування REMEZA для вітчизняного споживача з комплектуючих від кращих світових виробників.

Ми є офіційними представниками Білоруської компанії «Ремеза» і поставляємо широкий асортимент обладнання, яке включає поршневі та гвинтові компресори, ресивери, системи управління, системи підготовки стисненого повітря і запчастини для ТО вищевказаної техніки, а також ми - єдиний сертифікований центр сервісного обслуговування та ремонту компресорів REMEZA в Україні.

У нас можна купити повітряні компресори за цінами заводу виробника. Наші компресори відповідають усім вимогам Європейських стандартів, а також Держстандартам України.

Крім безпосереднього підбору поставки, пуско-налагодження та сервісного обслуговування компресорного устаткування (повітряних компресорів, ресиверів, осушувачів, фільтрів), фірма ЛЕТІСС КОМПРЕСОРИ УКРАЇНА пропонує навчання Вашого персоналу роботі з компресорами.

 

===УВАГА===


У замовленні, який будете залишати тут або на нашій е-пошті, уточнюйте Ваші реквізити і повне найменування бажаного компресора, або при замовленні запчастин - тип Вашого компресора (поршневий або гвинтовий), модель і рік випуску цілком (написана на сірому шильдику на ресивері у поршневих або на лівому боці корпусу у гвинтових компресорів) і список необхідних запчастин або витратних матеріалів.


Тоді ми в найкоротші терміни відправимо рахунок, підберемо всі необхідні Вам запчастини і після оплати відправимо будь-яким доступним способом.
Так Ви заощадите свій час і швидше отримаєте Ваше замовлення.

Дякуємо, що користуєтеся послугами компанії Летісс Компресор Україна - офіційним представником Білоруського заводу Remeza в Україні.

* Комплектація товару може відрізнятися від зображеної на сайті чи в рекламі. Перед замовленням уточнюйте актуальну комплектацію у наших Менеджерів.

===УВАГА===