КОМПРЕСОРНЕ ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ ВІД ВИРОБНИКА. ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
UA | RU
Меню

Контролер гвинтового компресора AirMaster S1

Контролер гвинтового компресора AirMaster S1
В наявності!
  • Опис
  • Відгуки

1. AIRMASTER S1 ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЦЬКА (російською)

2. AIRMASTER S1 ІНСТРУКЦІЯ СЕРВІСНА (російською)

3. AIRMASTER S1 встановлення лічильників нароботки після ТО (російською)

4. AIRMASTER S1 основи програмування контролера (російською)

Винтовые компрессорные блокиAirMaster S1
Багатофункціональний промисловий мікропроцесорний блок управління (конт-ролер AirMaster S1) призначений для управління і контролю роботою повітряних гвинтових компресорів ВК20 ÷ ВК430. Інтерфейс забезпечений простими і зрозумілими кнопками регулювання з індикаторної підсвічуванням. Стан компресора наочно відображається на рідкокристалічному дисплеї. У дисплеї використовується система символів і тексту з вибором необхідного мови.
Контролер повністю сумісний з низкою комп'ютерних систем і може доповнюватися ними, забезпечуючи ефективний контроль, управління і аналіз. Для зв'язку з іншими ситемами використовується мережу RS485. У порівнянні з контролером AirMaster Р1 контролер AirMaster S1 має більш розширений діапазон функцій.
- Енергозберігаючий режим роботи компресора (запуск електродвигуна за схемою «зірка-трикутник»;
робота в режимах навантаження, холостий хід; робота компресора з частотно-регульованим приводом; тимчасове виключення електродвигуна компресора за відсутності споживання стисненого повітря;
- Контроль і ефективне управління, в тому числі і дистанційне, робочими параметрами компресора як в ручному, так і в автоматичному режимі;
- Ефективний захист і аварійний останов компресора при аварійних ситуаціях з індикацією попереджувальних повідомлень;
- Автоматична індикація про необхідність проведення технічного обслуговування;
- Контроль часу напрацювання при різних режимах роботи компресора і незалежна пам'ять про режими роботи, аварійні відключення і часу проведення ТО, багаторівневу систему від несанкціонованого доступу до параметрів компресора;
- При установці додаткового устаткування - дистанційне керування параметрами і роботою пневмосистеми, що складається з компресорів різних моделей і виробників.


Залиште Ваш відгук:
Інформація про доставку

Самовивіз: 1-2 дня з 8-30 до 17-00 години.

По Києву: 2-3 дня з 9-00 до 16-00 години.

По Україні: за тарифами: Нова Пошта, Делівері, САТ. Відправка 1-2 дня.


Способи оплати

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Онлайн оплата через Приват24


Захист покупки

Офіційна гарантія від ЗАТ "РЕМЕЗА"

"ЛЕТІСС Компресори Україна" - офіційний постачальник продукції ЗАТ "REMEZA" в Україні

 

===УВАГА===


У замовленні, який будете залишати тут або на нашій е-пошті, уточнюйте Ваші реквізити і повне найменування бажаного компресора, або при замовленні запчастин - тип Вашого компресора (поршневий або гвинтовий), модель і рік випуску цілком (написана на сірому шильдику на ресивері у поршневих або на лівому боці корпусу у гвинтових компресорів) і список необхідних запчастин або витратних матеріалів.


Тоді ми в найкоротші терміни відправимо рахунок, підберемо всі необхідні Вам запчастини і після оплати відправимо будь-яким доступним способом.
Так Ви заощадите свій час і швидше отримаєте Ваше замовлення.

Дякуємо, що користуєтеся послугами компанії Летісс Компресор Україна - офіційним представником Білоруського заводу Remeza в Україні.

* Комплектація товару може відрізнятися від зображеної на сайті чи в рекламі. Перед замовленням уточнюйте актуальну комплектацію у наших Менеджерів.

===УВАГА===

Вас також можуть зацікавити такі товари: