КОМПРЕСОРНЕ ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ ВІД ВИРОБНИКА. ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
UA | RU
Меню

Клапан мінімального тиску

Клапан мінімального тиску
В наявності!
Клапан G25
Клапан G35
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
МодельКлапан G25Клапан G35

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН КЛАПАН МІНІМАЛЬНОГО ТИСКУ?
Клапан мінімального тиску (КМТ) можна знайти всередині кожного сучасного гвинтового компресора. Цей клапан розташований на верхній частині сепаратора (маленький резервуар стисненого повітря всередині вашого компресора).

Цей клапан виконує відразу дві функції. Насправді, це два клапана в одному:

- Це клапан мінімального тиску - він відкривається при певному мінімальному тиску.
- Це зворотний клапан - повітря може проходити тільки в одному напрямку - назовні з компресора.

НАВІЩО НАМ МІНІМАЛЬНИЙ ТИСК?
Нам потрібно мінімальний тиск для циркуляції масла. Циркуляція масла має вирішальне значення для охолодження й змащення обертових гвинтів і підшипників.

Гвинтовий компресор не має масляного насоса. Масло прокачується через систему через різницю тисків всередині компресора.

Коли компресор щойно запустився, нам потрібно якомога швидше створити тиск з вищезгаданих причин.

Якщо компресор з'єднаний з порожнім повітряприймачем або системою трубопроводів, створення тиску займе дуже багато часу. Тому клапан мінімального тиску залишається закритим до тих пір, поки в повітряному компресорі не буде досягнуто мінімальний тиск. Це мінімальний тиск зазвичай становить приблизно 4 Атм.

ФУНКЦІЇ ЗВОРОТНОГО клапана
Як було зазначено раніше, клапан мінімального тиску також діє як зворотний клапан. Це робиться для того, щоб повітря не потрапляло назад в повітряний компресор.

Це може статися, наприклад, коли компресор зупинений або працює без навантаження.

Деякі вважають, що необхідно встановлювати зворотний клапан після гвинтового компресора. Це не той випадок. Зворотний клапан вже існує, це і є клапан мінімального тиску.

ВИНЕСЕННЯ ОЛИВИ
Якщо у Вашому компресорі спостерігається занадто велике винесення оливи (велика частка оливи в стиснутому повітрі), це може бути через зношування клапана мінімального тиску.

Якщо Вам здається, що було перевірено все: відділювач оливи, рівень масла, лінія скидання тиску, температура, але все ще спостерігається винесення оливи - перевірте клапан мінімального тиску.

Якщо клапан мінімального тиску несправний, то під час запуску буде продуватися стиснене повітря. Елемент сепаратора не працюватиме належним чином при цих високих витратах і низькому тиску.

В результаті кожен раз, коли компресор запускається, олива вдувається в систему стисненого повітря.

ОБСЛУГОВУВАННЯ
КМТ не вимагає ніякого технічного обслуговування. Рекомендується міняти ущільнення кожні кілька тисяч годин роботи.

Якщо клапан працює не так, як треба, заміна ущільнень зазвичай вирішує проблему.

Наша компанія пропонує придбати рекомендовані заводом надійні клапани мінімального тиску для Вашого компресорного устаткування!


Залиште Ваш відгук:
Інформація про доставку

Самовивіз: 1-2 дня з 8-30 до 17-00 години.

По Києву: 2-3 дня з 9-00 до 16-00 години.

По Україні: за тарифами: Нова Пошта, Делівері, САТ. Відправка 1-2 дня.


Способи оплати

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Онлайн оплата через Приват24


Захист покупки

Офіційна гарантія від ЗАТ "РЕМЕЗА"

"ЛЕТІСС Компресори Україна" - офіційний постачальник продукції ЗАТ "REMEZA" в Україні

 

===УВАГА===


У замовленні, який будете залишати тут або на нашій е-пошті, уточнюйте Ваші реквізити і повне найменування бажаного компресора, або при замовленні запчастин - тип Вашого компресора (поршневий або гвинтовий), модель і рік випуску цілком (написана на сірому шильдику на ресивері у поршневих або на лівому боці корпусу у гвинтових компресорів) і список необхідних запчастин або витратних матеріалів.


Тоді ми в найкоротші терміни відправимо рахунок, підберемо всі необхідні Вам запчастини і після оплати відправимо будь-яким доступним способом.
Так Ви заощадите свій час і швидше отримаєте Ваше замовлення.

Дякуємо, що користуєтеся послугами компанії Летісс Компресор Україна - офіційним представником Білоруського заводу Remeza в Україні.

* Комплектація товару може відрізнятися від зображеної на сайті чи в рекламі. Перед замовленням уточнюйте актуальну комплектацію у наших Менеджерів.

===УВАГА===

Вас також можуть зацікавити такі товари: